Призначення найуживаніших функцій кнопкам (Кл.корист.)

Функції, якими ви користуєтесь найчастіше, можна призначати спеціальним кнопкам. Таким чином, їх не треба буде обирати за допомогою MENU, що прискорює їх використання. Також спеціальним кнопкам можна призначати значення [Не задано], щоб запобігти випадковому спрацюванню.


Спеціальним кнопкам можна окремо призначати режим фотозйомки ( Кл.корист.), режим відеозйомки ( Кл.корист.) та режим відтворення ( Кл.корист.).

 • Функції, які можна призначати, залежать від кнопок.


Функції можна призначати наведеним нижче кнопкам.

Зображення кнопок, яким можна призначити певні функції

 1. Кнопка MOVIE
 2. Спеціал. кнопка 1
 3. Fn/ кнопка
 4. Центральна кнопка/Ліва кнопка/Права кнопка/Кнопка спуску
 5. Кнопка


Підказка

 • Функції можна викликати більш швидко, якщо за допомогою кнопки Fn скористатися меню функцій для налаштування кожної з них і призначення спеціальним кнопкам. Відповідні функції можна подивитись у розділі «Пов’язані розділи» внизу цієї сторінки.

Нижче наводиться процедура призначення функції [AF на очі] кнопці (Нал.презент.тов.).

 1. MENU (Налаштуван. функ.зйом.2) → [Кл.корист.].
  • Якщо хочете призначити функцію, яку треба викликати під час відеозйомки, виберіть [Кл.корист.]. Якщо хочете призначити функцію, яку треба викликати під час відтворення зображень, виберіть [Кл.корист.].
 2. Перейдіть до екрана [Задня], натискаючи лівий/правий край диска керування. А тоді виберіть [Кнопка] і натисніть посередині диска керування.
 3. Натискайте лівий/правий край диска керування, поки не відобразиться [AF на очі]. Виберіть [AF на очі], а тоді натисніть посередині.
  • Якщо натиснути кнопку (Нал.презент.тов.) в режимі фотографування, і буде розпізнано очі, активується функція [AF на очі] і фотоапарат сфокусується на очах. Фотографуйте, утримуючи кнопку (Нал.презент.тов.).

Підказка

 • Окрім того функції зйомки можна призначити кнопці утримування фокусу на об’єктиві. Проте деякі об'єктиви не обладнані кнопкою утримування фокуса.