З’єднання фотоапарата зі смартфоном за допомогою QR Code

Смартфон можна з’єднувати з фотоапаратом за допомогою QR Code. У такій спосіб з’єднатися з фотоапаратом можна з будь-якого смартфона Android, iPhone чи планшета iPad.


Для з’єднання фотоапарата зі смартфоном потрібна програма Imaging Edge Mobile. Завантажте і встановіть програму Imaging Edge Mobile із магазину програм смартфона. Якщо програму Imaging Edge Mobile вже встановлено на смартфоні, оновіть її до останньої версії.

Детально про програму Imaging Edge Mobile читайте на сторінці підтримки (https://www.sony.net/iem/).

 1. На фотоапараті виберіть MENU(Мережа) → [З'єдн. зі смартфон.][З'єдн. зі смартфон.][Увімк].
 2. На фотоапараті виберіть MENU(Мережа) → [З'єдн. зі смартфон.][З'єднання], щоб показати екран QR Code.

 3. Запустіть на смартфоні програму Imaging Edge Mobile і виберіть [Connect with a new camera].
 4. Відскануйте QR Code, що відображається на фотоапараті, поки на смартфоні відображається екран [Connect using the camera QR Code].
  Після прочитання QR Code на екрані смартфона відобразиться повідомлення [Connect with the camera?].
 5. Виберіть на екрані смартфона пункт [OK].
  Смартфон під’єднано до фотоапарата.

Підказка

 • Після прочитання QR Code на смартфон буде записано ідентифікатор SSID (DIRECT-xxxx) і пароль цього фотоапарата. Таким чином, наступного разу для з’єднання смартфона з фотоапаратом за допомогою Wi-Fi достатньо буде вибрати цей фотоапарат у списку фотоапаратів у програмі Imaging Edge Mobile. (Заздалегідь встановіть для [З'єдн. зі смартфон.] значення [Увімк].)

Примітка

 • Існує можливість перешкод радіозв'язку, оскільки Bluetooth та Wi-Fi (2,4 ГГц) використовують однаковий діапазон частот. Якщо з'єднання Wi-Fi нестабільне, його можна покращити, вимкнувши на смартфоні функцію Bluetooth. Якщо це зробити, функція отримання інформації про місцезнаходження буде недоступною.
 • Якщо не вдається з’єднати смартфон із виробом за допомогою QR Code, скористайтесь ідентифікатором SSID і паролем.