Як користуватися функцією «Довідка»

«Довідка» – це онлайн-посібник з експлуатації, що описує функції та використання цього фотоапарата. «Довідка» дозволяє знаходити будь-яку інформацію, потрібну для використання усіх можливостей цього фотоапарата.
(Показані на цій сторінці екрани функції «Довідка» наведено лише для прикладу. Вони можуть відрізнятися від екранів, що відображаються вашою моделлю.)

Підказка

  • «Посібник із початку роботи», що надається разом із фотоапаратом, містить інформацію про основні операції та застереження щодо використання. Використовуйте «Посібник із початку роботи» разом із функцією «Довідка».

Пошук потрібної інформації

Спосіб A: пошук за ключовим словом

Введіть ключове слово («баланс білого», «зона фокусування» тощо) і скористайтесь результатами пошуку, щоб показати потрібну сторінку з описом. Якщо ввести два або більше ключових слів, розділивши їх пробілами, можна шукати сторінки, що містять усі ці слова.


Спосіб B: перегляд змісту

Виберіть у змісті заголовок для відображення сторінки з описом.

Екран, що відображається на комп'ютері

Зображення з відображенням довідки на екрані комп’ютера

Екран, що відображається на смартфоні

Зображення з відображенням довідки на екрані смартфона

Перегляд інформації про пов'язані функції

У полі «Пов’язані розділи» внизу кожної сторінки перелічено розділи, які містять інформацію, пов’язану зі сторінкою опису, яка наразі відображається. Для більш глибокого розуміння інформації, що наводиться на поточній сторінці, передивіться також перелічені розділи.

Друк усіх сторінок «Довідка»

Щоб надрукувати всі сторінки, натисніть кнопку [ PDF для друку] у верхньому правому куті верхньої сторінки. Коли з'явиться файл PDF, скористайтесь меню друку браузера, щоб надрукувати його.
Ця функція доступна не для всіх мов.

Друк лише поточної сторінки (лише на комп'ютері)

Щоб надрукувати лише поточну сторінку, натисніть кнопку [ Друк] у верхній частині сторінки. Коли з'явиться екран друку, вкажіть принтер.