Підтр.диспл.Gamma

Передбачається, що відео, зняті із гамою S-Log, оброблятимуться після зйомки для використання широкого динамічного діапазону.Передбачається, що відео, зняті з гамою HLG відображаються на моніторах з підтримкою HDR.Тому під час зйомки вони відображаються із низьким контрастом, і їх може бути важко перевірити. Утім, можна скористатися функцією [Підтр.диспл.Gamma] для відтворення контрасту, еквівалентного до контрасту за нормальної гами. Крім того, [Підтр.диспл.Gamma] можна також застосовувати під час відтворення відео на моніторі фотоапарата.

  1. MENU (Налаштуван.) → [Підтр.диспл.Gamma].
  2. Виберіть потрібний параметр натисканням верхнього/нижнього краю диска керування.

Детальна інформація про пункти меню

Вимк:
Параметр [Підтр.диспл.Gamma] не застосовується.
Авто:
Відображення відео з ефектом [S-Log2→709(800%)], коли у [Профіль зображен.] встановлено гаму [S-Log2], та з ефектом [S-Log3→709(800%)], коли встановлено гаму [S-Log3]. Відображення відео з ефектом [HLG(BT.2020)], коли в налаштуваннях [Профіль зображен.] встановлено гаму [HLG], [HLG1], [HLG2] або [HLG3], і параметр [Колірний режим] має значення [BT.2020].
Відображення відео з ефектом [HLG(709)], коли в налаштуваннях [Профіль зображен.] встановлено гаму [HLG], [HLG1], [HLG2] або [HLG3], і параметр [Колірний режим] має значення [709].
S-Log2→709(800%):
Відображення відео з гамою S-Log2 із відтворенням контрасту, еквівалентного до ITU709 (800%).
S-Log3→709(800%):
Відображення відео з гамою S-Log3 із відтворенням контрасту, еквівалентного до ITU709 (800%).
HLG(BT.2020):
Відображення відео після налаштування якості зображення монітора майже до рівня якості відображення відео на моніторі з підтримкою [HLG(BT.2020)].
HLG(709):
Відображення відео після налаштування якості зображення монітора майже до рівня якості відображення відео на моніторі з підтримкою [HLG(709)].

Примітка

  • Відео з гамою [HLG], [HLG1], [HLG2] або [HLG3] відображаються з ефектом [HLG(BT.2020)] або [HLG(709)] залежно від значення гами та колірного режиму відео. В інших ситуаціях відео відображаються відповідно до налаштування гами та колірного режиму в меню [Профіль зображен.].
  • [Підтр.диспл.Gamma] не застосовується до відео у разі відображення на під'єднаному до фотоапарата телевізорі або моніторі.