Niska jakość dźwięku, lub słyszalny szum lub nietypowe dźwięki.

 • Jeśli rozmiar wkładek słuchawkowych nie pasuje do rozmiaru kanałów słuchowych lub zestaw słuchawkowy nie jest poprawnie włożony w uszy, uzyskanie odpowiedniej jakości dźwięku lub głośności może nie być możliwe.
  W takim przypadku spróbuj wykonać następujące czynności.
  • Sprawdź, czy zestaw słuchawkowy jest prawidłowo włożony w uszy. Noś zestaw nagłowny tak, aby wkładka słuchawkowa znajdowała się jak najgłębiej w przewodzie słuchowym.
 • Zmniejsz głośność podłączonego urządzenia, jeżeli jest za duża.
 • Podczas odtwarzania muzyki, jeżeli zestaw nagłowny i urządzenie Bluetooth są połączone za pośrednictwem połączenia HFP lub HSP Bluetooth, przełącz połączenie Bluetooth na A2DP za pomocą podłączonego urządzenia.
 • Korzystając z aplikacji do połączeń wideo na komputerze, przełącz połączenie Bluetooth na HFP lub HSP za pomocą komputera.
  Podczas połączenia wideo, jakość dźwięku może być niska ze względu na stan linii komunikacyjnej.
 • Jeżeli zestaw nagłowny podłączono do wcześniej podłączonego urządzenia Bluetooth, może zostać nawiązane połączenie HFP/HSP Bluetooth tylko wtedy, gdy jest ono włączone. Użyj podłączonego urządzenia i nawiąż połączenie Bluetooth z użyciem profilu A2DP.
 • Podczas słuchania za pomocą zestawu nagłownego muzyki z komputera jakość dźwięku przez pierwsze kilka sekund po nawiązaniu połączenia może być niska (np.: słabo słyszalny głos wokalisty itp.). Jest to spowodowane danymi technicznymi komputera (priorytet przy stabilnym połączeniu na początku transmisji, a następnie kilka sekund później następuje przełączanie na priorytet jakości dźwięku) i nie jest to usterka zestawu nagłownego.
  Jeśli po kilku sekundach jakość dźwięku się nie poprawi, użyj komputera, aby nawiązać połączenie A2DP. Szczegółowe informacje na temat czynności wykonywanych na komputerze można znaleźć w instrukcji obsługi dołączonej do komputera.