Přehrávání hudby pomocí aplikací kompatibilních se streamovacími službami

Obsluhou smartphonu/zařízení iPhone, na němž je nainstalována aplikace kompatibilní se streamovací službou podle vašeho výběru, můžete přehrávat 2kanálový zvuk nebo hudbu kompatibilní s formátem 360 Reality Audio.

V závislosti na streamovací službě musíte mít prémiové předplatné pro přehrávání hudby kompatibilní s formátem 360 Reality Audio.

Poznámka

 • Pro stažení aplikace a používání síťových služeb mohou být vyžadovány další registrace a platby za komunikační sazby a jiné poplatky.

 1. Stáhněte a nainstalujte aplikaci kompatibilní se streamovací službou podle svého výběru na smartphone/zařízení iPhone.
 2. Spusťte aplikaci, kterou jste stáhli v kroku1, a vyberte hudbu podle svého pro přehrávání.
 3. Klepněte na ikonu přenosu.

  Ikona přenosu se liší v závislosti na aplikaci.

 4. Vyberte svůj reproduktor jako cíl přehrávání hudby.

  Klepněte na název reproduktoru ([SRS-RA5000] či název zařízení, který jste zadali v úvodním nastavení systému „Google Home“).

Poznámka

 • Aplikace „Sony | Music Center“ vám pomůže ověřit streamovací služby, které poskytují hudbu kompatibilní s formátem 360 Reality Audio. V aplikaci „Sony | Music Center“ vyberte reproduktor, a pak zvolte položky [Settings (Nastavení)] - [About 360 Reality Audio (O 360 Reality Audio)] - [Next (Další)].

 • Technické údaje a návrh aplikace se mohou bez upozornění změnit.