Słuchanie audycji radiowych SiriusXM

Naciśnij HOME, a następnie dotknij [SXM].

Aktywowanie subskrypcji SiriusXM

Tylko usługa SiriusXM dostarcza więcej treści, których lubisz słuchać, dostępnych w jednym miejscu. Uzyskaj dostęp do ponad 140 kanałów, w tym muzyki bez reklam oraz najlepszych programów sportowych, wiadomości, rozmów, komedii i rozrywki. Witaj w świecie radia satelitarnego. Wymagany jest tuner samochodowy SiriusXM i subskrypcja. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę
www.siriusxm.com


Po zainstalowaniu tunera samochodowego SiriusXM i anteny (zewnętrznej), naciśnij HOME, a następnie dotknij [SXM]. Na kanale 1 powinien być słyszalny kanał podglądu usługi SiriusXM. Po sprawdzeniu, że słychać kanał podglądu, wybierz kanał 0, aby znaleźć identyfikator radiowy odbiornika radiowego. Ponadto identyfikator radiowy znajduje się na spodzie tunera samochodowego SiriusXM i na opakowaniu. Ten numer będzie potrzebny do aktywowania subskrypcji. Zapisz numer na przyszłość.

Uwaga

  • Identyfikator radiowy SiriusXM nie zawiera liter I, O, S ani F.


Wyświetlanie identyfikatora radiowego SiriusXM

  1. Naciśnij HOME, a następnie dotknij [SXM].
  2. Dotknij (opcja), a następnie wybierz [Channel Direct Select].
  3. Wprowadź [000], a następnie dotknij [OK].


W USA można dokonać aktywacji online lub dzwoniąc infolinię dla klientów usługi SiriusXM:

W przypadku subskrypcji kanadyjskich, skontaktuj się z:


W ramach procesu aktywacji satelity usługi SiriusXM wyślą komunikat aktywacyjny do odbiornika radiowego. Gdy radio wykryje, że odbiornik radiowy otrzymał komunikat aktywacyjny, radio wyświetli komunikat: [Subscription Updated Press Enter to Continue]. Po subskrybowaniu można dostroić się do kanałów objętych posiadanym planem subskrypcji.

Uwaga

  • Proces aktywacji zwykle trwa od 10 do 15 minut, ale może potrwać nawet godzinę.
  • Twoje radio będzie musiało być włączone i odbierać sygnał usługi SiriusXM, aby odebrać komunikat aktywacyjny.