Nawiązywanie połączenia wideo na komputerze

Podczas nawiązywania połączenia wideo na komputerze, możesz rozmawiać bezprzewodowo za pomocą zestawu nagłownego.

 1. Podłącz zestaw nagłowny do komputera za pomocą połączenia Bluetooth.
 2. Uruchom aplikację do połączeń wideo na swoim komputerze.
 3. Sprawdź ustawienia (*) aplikacji do połączeń wideo.
  • Nawiązując połączenie wideo na komputerze, wybierz połączenia do połączeń (HFP/HSP), a nie połączenia do odtwarzania muzyki (A2DP). W przypadku wybrania połączenia do odtwarzania muzyki, połączenie wideo może być niedostępne.
  • W ustawieniach głośnika wybierz połączenia do połączeń [Headset (WH-1000XM4 Hands-Free)] (**). (Ustawienie [Headphones (WH-1000XM4 Stereo)] (**) dotyczy połączeń do odtwarzania muzyki).
  • W ustawieniach mikrofonu wybierz połączenia do połączeń [Headset (WH-1000XM4 Hands-Free)] (**). Gdy mikrofon nie jest skonfigurowany, tryb Speak-to-Chat włącza się po wykryciu mowy osoby noszącej zestaw nagłowny i dźwięk z zestawu nagłownego jest wyciszony.
  • W zależności od używanej aplikacji do połączeń wideo, połączenia do połączeń [Headset (WH-1000XM4 Hands-Free)] (**) lub połączenia do odtwarzania muzyki [Headphones (WH-1000XM4 Stereo)] (**) mogą nie być dostępne w ustawieniach głośnika lub mikrofonu i wyświetlać może się tylko [WH-1000XM4]. W takim przypadku wybierz [WH-1000XM4].
  • Często zadawane pytania i odpowiedzi znajdują się na stronie internetowej obsługi klienta.

  *W zależności od używanej aplikacji do połączeń wideo, ta funkcja może być niedostępna.

  **Nazwy mogą się różnić w zależności od komputera lub używanej aplikacji do połączeń wideo.

Wskazówka

Uwaga

 • W zależności od używanej aplikacji do połączeń wideo, ustawienia mikrofonu mogą być niedostępne. W takim przypadku wyłącz opcję Speak-to-Chat. Aby ją wyłączyć, połóż 2 palce na panelu sterowania czujnika dotykowego do momentu włączenia wskazówki głosowej: „Speak-to-chat deactivated” (Funkcja Rozmawiaj na czacie wyłączona).