Poznaj aplikację Photo Pro

Dwie główne funkcje aplikacji Photo Pro to: tryb BASIC (Podstawowy) i tryby AUTO/P/S/M. W trybie BASIC (Podstawowym) można łatwo robić zdjęcia i nagrywać wideo w sposób podobny do aparatu zwykłego smartfonu. Tryby AUTO/P/S/M pozwalają robić idealne zdjęcia, tak jak w przypadku korzystania z profesjonalnego aparatu.

Tryb BASIC (Podstawowy)

Wykorzystaj łatwość obsługi smartfonów i wygodnie rób zdjęcia oraz nagrywaj wideo, stukając ekran. Obiektywy można płynnie przełączać z ustawienia super szerokiego kąta do ustawienia standardowego.

Można nie tylko robić zdjęcia z ustawieniami automatycznie dostosowywanymi przez aparat w zależności od warunków otoczenia, ale również korzystać z trybu zdjęć seryjnych, efektu Bokeh, regulacji jasności i kolorów itp.

Interfejs przełącza się automatycznie, dzięki czemu można używać aparatu zarówno w pionie, jak i w poziomie.

Praca w pionie

Obraz ekranu gotowości aplikacji Photo Pro w trybie BASIC (Podstawowym) przy orientacji pionowej

Praca w poziomie

Obraz ekranu gotowości aplikacji Photo Pro w trybie BASIC (Podstawowym) przy orientacji poziomej

Tryby AUTO/P/S/M

Podczas pracy w trybach AUTO/P/S/M możesz korzystać z ustawień parametrów, które można znaleźć w profesjonalnych aparatach. Można wybrać ustawienia automatyczne lub ręcznie kontrolować czułość ISO, czas otwarcia migawki, balans bieli i inne parametry. Można również generować obrazy w formacie RAW.

Obraz ekranu gotowości aplikacji Photo Pro w trybie Priorytet szybkości migawki