Formaty audio dostępne do odtwarzania przez protokół przesyłania dźwięku

Formaty audio dostępne do odtwarzania różnią się w zależności od protokołu przesyłania dźwięku.

W aplikacji Amazon Music dla systemu Android OS:

Ilustracja przedstawiająca protokoły przesyłania dźwięku i formaty dźwięku dostępne do odtwarzania muzyki z Amazon Music. W aplikacji Amazon Music dla systemu Android OS, zarówno format 360 Reality Audio, jak i 2-kanałowy format dźwięku są dostępne do odtwarzania za pomocą funkcji Alexa Cast, jak i standardowego przesyłania dźwięku.

360 Reality Audio

2-kanałowy dźwięk

Alexa Cast

Ikona przesyłania

W aplikacji Amazon Music dla systemu iOS:

Ilustracja przedstawiająca protokoły przesyłania dźwięku i formaty dźwięku dostępne do odtwarzania muzyki z Amazon Music. W aplikacji Amazon Music dla systemu iOS, zarówno format 360 Reality Audio, jak i 2-kanałowy format audio są dostępne do odtwarzania za pomocą funkcji Alexa Cast. Gdy używany jest protokół AirPlay, tylko 2-kanałowy format audio jest dostępny do odtwarzania, a format 360 Reality Audio nie jest dostępny.

360 Reality Audio

2-kanałowy dźwięk

Alexa Cast

AirPlay

Wskazówka

  • Ikona Alexa Cast ( ): zestaw głośników jest identyfikowany przez nazwę urządzenia określoną w ustawieniach początkowych dla Alexa.
  • Ikona przesyłania ( ): zestaw głośników jest identyfikowany przez nazwę urządzenia [HT-A3000] lub nazwę urządzenia określoną w ustawieniach początkowych dla Google Home.