Czym jest tryb dźwięków otoczenia?

W trybie dźwięków otoczenia są wykorzystywane wbudowane w słuchawki mikrofony obsługujące tryb dźwięków otoczenia, dzięki którym jest możliwe słuchanie dźwięków otoczenia nawet przy założonych słuchawkach. Zwracaj uwagę na dźwięki wokół siebie, aby cieszyć się muzyką w poczuciu bezpieczeństwa.

Uwaga

  • W trybie dźwięków otoczenia możliwe jest słuchanie dźwięków otoczenia nawet przy założonych słuchawkach. Należy jednak pamiętać, że w tym trybie nie jest możliwe słuchanie wszystkich dźwięków wokół siebie. Dźwięki otoczenia mogą nie być dobrze słyszane zależnie od warunków otoczenia, typu muzyki odtwarzanej na odtwarzaczu Walkman lub od poziomu głośności. Należy zachować ostrożność podczas korzystania ze słuchawek w takich miejscach, w których brak możliwości słuchania dźwięków otoczenia mógłby stanowić zagrożenie (na przykład na drodze z ruchem samochodowym lub rowerowym).
  • Tryb dźwięków otoczenia może nie działać prawidłowo, jeżeli korzystasz ze słuchawek z wkładkami dousznymi niedopasowanymi do uszu. Należy stosować wkładki douszne odpowiedniego rozmiaru, aby wygodnie i szczelnie pasowały do uszu.

W związku z aktualizacją danych technicznych produktu, treść Przewodnika pomocniczego może ulec zmianie bez powiadomienia.

Niniejszy Przewodnik pomocniczy został przetłumaczony z wykorzystaniem tłumaczenia maszynowego.