Co můžete s reproduktorovým systémem dělat

Reproduktorový systém podporuje zvukové formáty založené na objektech, například Dolby AtmosDTS:X, a také video formáty HDR, jako je HDR10, HLG a Dolby Vision.

Ilustrace uvádějící typy zařízení, která lze připojit k reproduktorovému systému pomocí kabelů, přes BLUETOOTH nebo přes síť

Směrovač bezdrátové sítě LAN

Internet

Volitelné zadní reproduktory

Volitelný subwoofer


Televizor

Pokud chcete poslouchat zvuk z televizoru přes reproduktorový systém, spojte reproduktorový systém a televizor kabelem HDMI nebo pomocí funkce BLUETOOTH.

Sledování televize

Co lze dělat, když připojíte televizor s funkcí BLUETOOTH


Přehrávač disků Blu-ray Disc™, zařízení set-top box, herní konzole apod.

Pokud chcete poslouchat zvuk z AV zařízení přes reproduktorový systém, spojte reproduktorový systém a AV zařízení kabelem HDMI.

Přehrávání na připojeném AV zařízení


Zařízení USB

Pokud chcete přehrávat hudební soubory uložené v zařízení USB přes reproduktorový systém, připojte zařízení USB k portu (USB) na reproduktorovém systému.

Poslech hudby z USB zařízení


Mobilní zařízení

Pokud chcete poslouchat zvuk z mobilního zařízení nebo přenosného audio zařízení přes reproduktorový systém, spojte reproduktorový systém a mobilní zařízení pomocí funkce BLUETOOTH nebo reproduktorový systém a přenosné audio zařízení analogovým audio kabelem.

Poslech hudby spárováním mobilního zařízení, které je připojováno poprvé

Poslech zařízení připojeného analogovým audio kabelem


Sluchátka

Zvuk z připojeného televizoru nebo AV zařízení můžete poslouchat přes sluchátka jejich připojením k reproduktorovému systému pomocí funkce BLUETOOTH.

Poslech zvuku spárováním se sluchátky


Síť

S reproduktorovým systémem můžete přehrávat streamovaný hudební obsah nebo hudební soubory uložené ve vašem počítači a to připojením reproduktorový systému ke stejné síti, ke které je připojen chytrý telefon, tablet nebo zařízení se systémem iOS.

Co můžete dělat, když reproduktorový systém připojíte k síti


Volitelné reproduktory

Informace o činnosti volitelných zadních reproduktorů a subwooferu naleznete v návodu k použití.

Podporu volitelných reproduktorů a subwooferu si ověřte na webu společnosti Sony.