Na obrazovce televizoru se nezobrazuje video signál s vysokým rozlišením (4K/60p 4:4:4, 4:2:2 a 4K/60p 4:2:0 10 bitů atd.) z konektoru HDMI IN 1/HDMI IN 2.

  • V závislosti na televizoru nebo video zařízení se video signál s vysokým rozlišením, například 4K videa, nemusí zobrazit. Zkontrolujte možnosti přehrávání videa a nastavení videa televizoru a video zařízení.
  • Změňte nastavení [Setup] - [Advanced Settings] - [HDMI Settings] - [HDMI Signal Format] - [HDMI IN 1]/[HDMI IN 2] podle video signálu, který je podporován připojeným televizorem nebo zařízením.
  • Když přehráváte video signály s vysokým rozlišením, například video obsah 4K chráněný autorskými právy, připojte reproduktorový systém ke vstupnímu konektoru HDMI, který podporuje HDCP2.2 nebo HDCP2.3 na televizoru. Podrobnosti naleznete v návodu k použití televizoru. Pokud vstupní konektor HDMI, který podporuje HDCP2.2 nebo HDCP2.3 na televizoru, není kompatibilní s eARC ani ARC, propojte konektor pro optický digitální výstup na televizoru a konektor TV IN (OPT) na reproduktorovém systému pomocí optického digitálního kabelu.