Počúvanie rádia SiriusXM

Aktivácia predplatného služieb SiriusXM

Iba SiriusXM vám prináša viac z toho, čo radi počúvate – na jednom mieste. Získajte viac ako 140 staníc vrátane hudby bez reklám a najlepšie športové, spravodajské, diskusné, komediálne a zábavné vysielanie. Vitajte vo svete satelitného rádia. Vyžaduje sa zariadenie SiriusXM Connect Vehicle Tuner a predplatné služby. Viac informácií nájdete na www.siriusxm.com.


Po nainštalovaní zariadenia SiriusXM Connect Vehicle Tuner a antény stlačením tlačidla SRC (zdroj) vyberte možnosť [SIRIUSXM]. Mali by ste počuť ukážkový kanála SiriusXM na kanáli 1. Po overení, že počujete ukážkový kanál vyberte kanál 0, kde nájdete rádiový identifikátor vášho tunera. Rádiový identifikátor sa nachádza aj na spodnej strane zariadenia SiriusXM Connect Vehicle Tuner a jeho obale. Toto číslo je potrebné na aktiváciu predplatného služieb. Číslo si zapíšte.

Poznámka

  • Rádiový identifikátor SiriusXM neobsahuje písmená I, O, S ani F.

V USA si môžete službu aktivovať online alebo telefonicky na oddelení starostlivosti o poslucháčov SiriusXM:


V Kanade si môžete službu aktivovať online alebo telefonicky na oddelení starostlivosti o poslucháčov SiriusXM:


Ako súčasť aktivácie odošlú satelity SiriusXM do vášho tunera aktivačnú správu. Keď vaše rádio deteguje, že tuner prijal aktivačnú správu, na rádiu sa zobrazí: [SUBSCRIPTION UPDATED - PRESS ENT TO CONTINUE]. Po aktivácii predplatného si môžete naladiť kanály, ktoré sú zahrnuté vo vašom predplatnom.

Poznámka

  • Proces aktivácie obvykle trvá 10 až 15 minút, avšak môže trvať až hodinu.
  • Aby rádio mohlo prijať aktivačnú správu, musí byť zapnuté a prijímať signál SiriusXM.